Avila

Czas na zmianę?

Samsung Avilla to jeden z najnowocześniejszych telefonów komórkowych dostępnych na polskim rynku. Każdy, kto korzysta na co dzień ze starej „komórki” i zastanawia się nad zakupem nowszego modelu, powinien się więc mu dobrze przyjrzeć.

Smartfony zdecydowanie różnią się od starszych modeli telefonów komórkowych. Właściwie w każdym elemencie można dostrzec różnicę, począwszy od ich wyglądu, a skończywszy na funkcjach, które mogą wypełniać.

Avilla posiada na przykład bardzo dobrą mapę elektroniczną, którą można wykorzystywać podczas samochodowych podróży. Zaopatrując się w ten smartfon, nie będziemy więc musieli kupować również oddzielnego urządzenia do nawigacji satelitarnej.

czas_na_zmiane.jpgAvila ma także wysokiej klasy aparat telefoniczny, kamerę oraz dyktafon. Za jej pośrednictwem można korzystać z Internetu, a także słuchać radia.

Starsze modele telefonów nie posiadają większości w wymienionych funkcji. Jeśli nawet znajdziemy w nich którąś z wymienionych aplikacji, to z pewnością będzie ona dużo prymitywniejsza od tej, którą ma Avila.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *