„Komórki” wczoraj i dziś

„Komórki” wczoraj i dziś

Jeśli ktoś powątpiewa w to, że w naszych czasach postęp technologiczny dokonuje się błyskawicznie, to powinien przyjrzeć się ewolucji, jaką w ostatnich dwóch dekadach przeszły

wiecej

Ciekawe urządzenie od Samsunga

Ciekawe urządzenie od Samsunga

Nowoczesne modele telefonów komórkowych posiadają mnóstwo przydatnych funkcji. Warto więc zapoznać się z możliwościami, jakie dają nam te urządzenia. Jednym z ciekawszych smartfonówdostępnych na polskim rynku jest Samsung Avila.

Sporym plusem tego modelu jest wbudowany moduł GPS. Telefon ten może więc z powodzeniem spełniać funkcję systemu nawigacji satelitarnej, który znajduje zastosowanie i podczas samochodowych wojaży, i podczas pieszych spacerów.

wiecej

Smartfony

Smartfony

smartfony.jpg

Reprezentanci młodszego pokolenia czasami śmieją się ze swoich rodziców czy dziadków, kiedy ci nie potrafią obsłużyć telefonu komórkowego.

Chociaż dla współczesnej młodzieży może wydawać się to

wiecej

Smartfon Samsunga

Smartfon Samsunga

smartfon_samsunga.jpg

Jak wiadomo, Samsung od lat jest jednym z liderów branży elektronicznej. Jednym z najnowszych gadżetów tej firmy, który z pewnością zasługuje na uwagę, jest smartfon Avila.

Oczywiście,

wiecej

Wszystko się zmienia

wszystko_sie_zmienia.jpg

Kiedy na przykład na początku lat dziewięćdziesiątych ktoś powiedziałby, że praktycznie każdy będzie mógł kupić sobie kiedyś w sklepie urządzenie takie, jak Samsung Avila, to zapewne uznano by to

wiecej