Avila

Wielofunkcyjne urządzenie

Współcześnie produkowane smartfony to zdecydowanie więcej, niż tylko telefony. Są to wielofunkcyjne urządzenia, dzięki którym zyskujemy wiele nowych możliwości.

wielofunkcyjne_urzadzenie.jpgUrządzeniem, które z pewnością wpisuje się w powyższą charakterystykę jest Samsung Avila. Jeśli akurat podróżujemy samochodem i nie do końca znamy trasę, jaką musimy pokonać, to możemy skorzystać z wmontowanego w Avili moduły GPS.

Telefon wyposażony jest w bardzo dokładną i przejrzystą mapę elektroniczną, dzięki której zdecydowanie łatwiej odnajduje się drogę w terenie. Omawiany model posiada również aplikację ActiveSync, która daje nam szybki dostęp do skrzynki mailowej, a także pozwala zsynchronizować ją z bazą kontaktów oraz z kalendarzem.

Ta funkcja przydaje się zarówno do obsługiwania służbowych, jak i prywatnych maili. Avila może nam również dostarczyć rozrywki – za jej pomocą możemy słuchać radia, zapisanych w pamięci telefonu utworów muzycznych czy też przeglądać wysokiej jakości fotografie oraz serfować po Internecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *