Avila

Wszystko się zmienia

wszystko_sie_zmienia.jpg

Kiedy na przykład na początku lat dziewięćdziesiątych ktoś powiedziałby, że praktycznie każdy będzie mógł kupić sobie kiedyś w sklepie urządzenie takie, jak Samsung Avila, to zapewne uznano by to za jakiś żart. Smartfony są jednak obecnie coraz popularniejsze, a ich ceny w niedalekiej przyszłości powinny stać się przystępniejsze, co z kolei sprawi, że mało kto będzie jeszcze korzystał z klasycznych „komórek”.

W dzisiejszych czasach nikogo już nie dziwi, że za pomocą telefonu komórkowego można zrobić zdjęcie, nakręcić filmik czy też połączyć się z Internetem. Konstruktorzy smartfonów starają się jeszcze bardziej udoskonalać te i tak już przecież bardzo uniwersalne i nowoczesne urządzenia.

Avila ma na przykład wmontowany system nawigacji satelitarnej, który, trzeba przyznać, jest naprawdę dokładny i praktyczny. Ogólnie rzecz biorąc, GPS-y jeszcze nie tak znowu dawno w ogóle nie były dostępne dla zwykłych ludzi – przez wiele lat korzystało z nich wyłącznie wojsko – a obecnie montuje się je w popularnych modelach telefonów… Po tego typu kwestiach możemy ocenić, jak szybko dokonuje się postęp technologiczny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *